ČNS Šumperk, 76. aukce

Svatý Václav - ochránce české země 907 - 935

Položka 2159
Vyvolávací cena: 200 Kč
Docílená cena: 240 Kč

Pátek 13.5.2016, 20:00:00.

Oppl Vladimír, 1953 -

Svatý Václav - ochránce české země 907 - 935, vyd.2010 Stylizovaný portrét mírně zprava, opis / český lev zleva, po obvodu orlice, Sign., Punc.999, Ag 43 mm, 15 g, z edice Největší osobnosti českého národa_kapsle + certifikát (proděr.)

Zachovalost: proof