ČNS Šumperk, 76. aukce

Medaile na 700 let vymření Přemyslovců po meči 1306 - 2006

Položka 2185
Vyvolávací cena: 200 Kč
Docílená cena: 280 Kč

Pátek 13.5.2016, 20:00:00.

Signatura "ZLK" - blíže neurčeno

Medaile na 700 let vymření Přemyslovců po meči 1306 - 2006 Přemysl Oráč, denár, opis / moravský znak, denár, opis Sign., Punc.999, Ag 36 mm, 15 g

Zachovalost: proof