ČNS Šumperk, 76. aukce

Nesign. - mírové poselství krále Jiřího 1464 - 1964

Položka 2197
Vyvolávací cena: 160 Kč
Docílená cena: 200 Kč

Pátek 13.5.2016, 20:00:00.

Nesign. - mírové poselství krále Jiřího 1464 - 1964 "G", vročení, opis / pražský groš Jiřího z Poděbrad, opis Punc.900, Ag 30 mm, 3.29 g