ČNS Šumperk, 76. aukce

Nesign. - ze série historické momenty: E.Zátopek - Helsinky 1952

Položka 4207
Vyvolávací cena: 130 Kč
Docílená cena: 130 Kč

Pátek 13.5.2016, 20:00:00.

Česká Republika

Nesign. - ze série historické momenty: E.Zátopek - Helsinky 1952 Dva běžci / velký státní znak, opis, Punc., Ag 35 mm, 10.35 g

Zachovalost: proof