ČNS Šumperk, 76. aukce

Nesign. - Slovenské republice - nad Tatrou sa blýska

Položka 4209
Vyvolávací cena: 280 Kč
Docílená cena: 360 Kč

Pátek 13.5.2016, 20:00:00.

Slovensko

Nesign. - Slovenské republice - nad Tatrou sa blýska, 1.1.1993 Dominanty Bratislavy, opis / slovesnký znak, opis Punc.999, 35 mm, 14.91 g

Zachovalost: proof