ČNS Šumperk, 76. aukce

Dukátová medaile 1602

Položka 79
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Docílená cena: 4 000 Kč

Pátek 13.5.2016, 20:00:00.

Rudolf II., 1576 - 1612

Dukátová medaile 1602 Císařská koruna, lat.opis / korunovaný rakouský znak, lat.opis, Nesign., Punc.900, Au 20 mm, 4.00 g_novoražba R!