ČNS Šumperk, 76. aukce

L.Šindelář - Medaile na konsekraci

Položka 821
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Docílená cena: 11 000 Kč

Pátek 13.5.2016, 20:00:00.

Olomouc-arcibiskup., František Vaňák, 1989 - 1990

L.Šindelář - Medaile na konsekraci, 26.8.1989 (1990)#Ag Poprsí v mitře zpředu, znak, opis / olomoucký dóm, trojice světců, opis, Sign., Punc.900, Ag 60.5 mm, 146.9 g, na hraně čísl.:18_RR!