ČNS Šumperk, 76. aukce

Brno - IV.rakouské spolkové střelby 1892 Pohled na město /

Položka 878
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Docílená cena: 11 000 Kč

Pátek 13.5.2016, 20:00:00.

Střelecké medaile a odznaky

Brno - IV.rakouské spolkové střelby 1892 Pohled na město / rakouský orel, opis, Nesign., Punc. Ag 36 mm, 22.9 g, AM.57/I_tém.