ČNS Šumperk, 76. aukce

Brno - VIII.moravské zemské střelby 1901

Položka 879
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Docílená cena: 16 000 Kč

Pátek 13.5.2016, 20:00:00.

Střelecké medaile a odznaky

Brno - VIII.moravské zemské střelby 1901, protektor arciv.Rainer čelně, 3řádk.nápis, opis / pod korunoupohled na město, dole terč, Sign.Gedlitzka, 2x Punc., Ag 36 mm, 23.04 g_tém.