ČNS Šumperk, 76. aukce

A.Neudeck - Moravská Ostrava - na slavnostní otevření střelnice 1892

Položka 883
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Docílená cena: 15 000 Kč

Pátek 13.5.2016, 20:00:00.

Střelecké medaile a odznaky

A.Neudeck - Moravská Ostrava - na slavnostní otevření střelnice 1892 Znak Ostravy, opis / pohled na budovu střelnice, dole zkřížené pušky a terč, opis, Sign., Punc., Ag 34 mm, 19.60 g_dr.rys. tém.