ČNS Šumperk, 76. aukce

Šumperk ( Mähr.Schönberg) - arcivévoda Rainer (1827 - 1913)

Položka 887
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Docílená cena: 14 000 Kč

Pátek 13.5.2016, 20:00:00.

Střelecké medaile a odznaky

Šumperk ( Mähr.Schönberg) - arcivévoda Rainer (1827 - 1913) Christlbauer Wien - XI.moravské střelby v Šumperku, 1910 Poprsí zleva, dubová ratolest, nápis / znak, terč, nápis na stuze, Sign., 2x Punc., Ag plaketa 35x53 mm, 32.4 g_R!