ČNS Šumperk, 76. aukce

Schafer - jubilejní 6.spolkové střelby ve Vídni

Položka 889
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Docílená cena: 7 500 Kč

Pátek 13.5.2016, 20:00:00.

Střelecké medaile a odznaky

Schafer - jubilejní 6.spolkové střelby ve Vídni, 1908 Císař zdraví davy, Vídeň, opis / Vindobona s pohárem a ratolestí, střelci, Sign., Punc., Ag, 38 mm, 28.0 g