ČNS Šumperk, 77. aukce

3 Tolar 1612

Položka 1560
Vyvolávací cena: 80 000 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 11.11.2016, 20:00:00.

Braunschweig W., Heinrich Julius, 1589 - 1613

3 Tolar 1612, 66 mm, 86.27 g, punc."3" Dav.LS31, KM.29.3, Welther.619_dr.ned. v rev. RR!