ČNS Šumperk, 77. aukce

Sign.JČŠ - 20 let pobočky ČNS v Příboře

Položka 2102
Vyvolávací cena: 120 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 11.11.2016, 20:00:00.

Příbor - pobočka ČNS

Sign.JČŠ - 20 let pobočky ČNS v Příboře, 1976 Pohled na dominanty města, opis / styliz.replika tolaru moravských stavů, Sign., Punc.0.900, Ag 33 mm, 6.8 g, BK.34/2