Pátek 11.11.2016, 20:00:00.
Vilém II. - Medaile na vyhlášení války, 4.8.1914#Ag Hlava zleva, opis / 3 meče svisle, vročení, 9řádkový nápis, Sign. Lauer Nürnberg, Punc. 990, Ag 33 mm, 14.4 g, Zetzmann.2017, dr.hry