ČNS Šumperk, 77. aukce

Vilém II. - Medaile na vyhlášení války

Položka 2200
Vyvolávací cena: 600 Kč
Docílená cena: 750 Kč

Pátek 11.11.2016, 20:00:00.

Vilém II. - Medaile na vyhlášení války, 4.8.1914#Ag Hlava zleva, opis / 3 meče svisle, vročení, 9řádkový nápis, Sign. Lauer Nürnberg, Punc. 990, Ag 33 mm, 14.4 g, Zetzmann.2017, dr.hry

Zachovalost: 1/0