ČNS Šumperk, 77. aukce

V.Oppl - medaile k výročí 75 let numismatické společnosti

Položka 4160
Vyvolávací cena: 320 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 11.11.2016, 20:00:00.

Medaile vydané Českou Numismatickou Společností

V.Oppl - medaile k výročí 75 let numismatické společnosti, b.l. (1994) Dlaň s žetonem s číslem "75", opis / kopie denáru Sign., Nepunc. Ag 33 mm, 9.2 g, FM.A1/36