ČNS Šumperk, 77. aukce

Rakousko -Innsbruck - na otevření hlavní zemské střelnice

Položka 781
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Docílená cena: 6 000 Kč

Pátek 11.11.2016, 20:00:00.

Střelecké medaile a odznaky

Rakousko -Innsbruck - na otevření hlavní zemské střelnice, b.l. (1893) Portrét císaře zprava, opis ú pohled na novou budovu střelnice pod horami, dvojitý opis, Sign.V.Dobihal, J.Christlbauer, 2x punc. na hr., Ag 36 mm, 19.48 g, Ho.3831 (uvádí pod r.1885), Haus.5385_R!