ČNS Šumperk, 78. aukce

Pichl - kutnohorský mincverk v Praze

Položka 2024
Vyvolávací cena: 130 Kč
Docílená cena: 150 Kč

Pátek 12.5.2017, 20:00:00.

Praha - medaile českoslovanské národopisné výstavy

Pichl - kutnohorský mincverk v Praze, b.l. Částečná postava Sv.Václava, opis / písmo, Sign.IBP Nepunc., Ag 28 mm, 2.88 g, NL.1952/17