ČNS Šumperk, 78. aukce

Šlikův tolar b.l. - Ag novoražba

Položka 2103
Vyvolávací cena: 360 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 12.5.2017, 20:00:00.

Novoražby a repliky

Šlikův tolar b.l. - Ag novoražba, punc., na av.značeno 1994 minc.Jablonec nad Nisou