ČNS Šumperk, 79. aukce

Narodní Divadlo - Za zásluhy o rekonstrukci

Položka 1831
Vyvolávací cena: 280 Kč
Docílená cena: 600 Kč

Pátek 10.11.2017, 20:00:00.

Havelka Luděk, 1941 -

Narodní Divadlo - Za zásluhy o rekonstrukci, 1983#Ag Budovy ND, emblém, vročení / triga, stará budova ND, nápis, Sign., Punc Ag 40 mm, 33,8 g