ČNS Šumperk, 79. aukce

Karel Gott - 50.výročí narození

Položka 1832
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Docílená cena: 2 600 Kč

Pátek 10.11.2017, 20:00:00.

Knobloch Milan, 1921 -

Karel Gott - 50.výročí narození, b.l. Hlava zpředu, faksimile podpisu / slavík sedící na G, pražské budovy, Sign., Punc. Ag 45 mm dvanáctihran, 84.7 g_RR!