ČNS Šumperk, 79. aukce

Nesign. - medaile za zásluhy - mezinárodní filmový festival

Položka 204
Vyvolávací cena: 26 000 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 10.11.2017, 20:00:00.

Itálie

Nesign. - medaile za zásluhy - mezinárodní filmový festival porota velké prémiové ceny TV MIFED 1966 ŽEna s filmovým pásem, opis / 2řádk.nápis na vavřínové snítce. Punc.750, Au 44 mm, 43.86 g_orig.etue s věnováním J.Khunovi