ČNS Šumperk, 79. aukce

Grulich (Králíky) - střelecký spolek svému nejvyššímu mistrovi

Položka 752
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Docílená cena: 3 200 Kč

Pátek 10.11.2017, 20:00:00.

Střelecké medaile a odznaky

Grulich (Králíky) - střelecký spolek svému nejvyššímu mistrovi Joh.Kretschmerovi za 25 letou službu 1884 - 1909, polopostava myslivce zprava / 7řádk.vyryté věnování ve věnci, Sign.Oertel Berlin, Punc.na hraně 990, Pozlac.Ag 50 mm, 48.4 g_orig.ouško RR!