ČNS Šumperk, 79. aukce - DODRAŽBA

Holdování města Vídně 1628 Dvojportrét zprava

Položka 535
Vyvolávací cena: 4 400 Kč

Sobota 18.11.2017, 20:00:00.

Ferdinand II. a Eleonora

Holdování města Vídně 1628 Dvojportrét zprava, opis / pohled na město, v dolní úseči vročení MDCXXVIII Sign.A.P.(Andreas Peter), Ag 40 mm, 23.7 g, Nov.VI/H-1a, Ho.1604, Mo.764_stopy pův.pozlacení R!