Sobota 18.11.2017, 20:00:00.
Marie Terezie a Josef II.
Medaile na otevření lazaretu v Terstu, 1769 Portréty, opis / Pohled na přístav s nazn. lazaretem, opis, Sign.A.WIDEMANN, Nepunc., Ag 40 mm, 24.74 g_st. po o.