ČNS Šumperk, 79. aukce - DODRAŽBA

Kaps - 200.výročí 1.pěšího pluku - Opava

Položka 645
Vyvolávací cena: 20 000 Kč

Sobota 18.11.2017, 20:00:00.

Kaps - 200.výročí 1.pěšího pluku - Opava, 1716 - 1916#Ag Dvojportrét Karla VI. a Fr.Josefa I., opis / voják s puškou, opis, Sign., Punc., Ag osmihran 52x52 mm, 65.4 g, SJ.III.18_R! tém.