ČNS Šumperk, 79. aukce - DODRAŽBA

IK (Johann Kittel) - Svatý jan křtí Krista

Položka 708
Vyvolávací cena: 6 000 Kč

Sobota 18.11.2017, 20:00:00.

Církevní medaile signované - křestní

IK (Johann Kittel) - Svatý jan křtí Krista, opis / beránek Boží se sv.zbrojí stojí na kříži, opis, Sign., Ag 38.5 mm, 17.18 g_R! tém.