Sobota 18.11.2017, 20:00:00.
Církevní medaile signované - křestní
IK (Johann Kittel) - Svatý jan křtí Krista, opis / beránek Boží se sv.zbrojí stojí na kříži, opis, Sign., Ag 38.5 mm, 17.18 g_R! tém.