ČNS Šumperk, 80. aukce - DODRAŽBA

Nesign. - Aleš Valenta - olympijský vítěz Salt Lake City 2002

Položka 231
Vyvolávací cena: 36 000 Kč

Sobota 19.5.2018, 20:00:00.

Zlaté medaile vydané šumperskou pobočkou ČNS

Nesign. - Aleš Valenta - olympijský vítěz Salt Lake City 2002 Skákající lyžař, 4řádk.nápis, opis / znak města s lipovou ratolestí, 4řádk.nápis, opis, Sign.V.Š, Punc.999,9, Au 40 mm, 35,75 g, čís. na hr.: 13, v této ryzosti raženo 5 ks (znač.11-15) _orig.repre etue RR!