ČNS Šumperk, 81. aukce

K.Zeman - 20 let pobočky

Položka 1712
Vyvolávací cena: 500 Kč
Docílená cena: 3 200 Kč

Pátek 9.11.2018, 20:00:00.

Ivančice - pobočka ČNS

K.Zeman - 20 let pobočky, 1979#Ag Portrét Alfonse Muchy čelně, nápis / motiv z plakátu nápis, Sign., Punc., Ag 900/1000, 30 mm, BK.17/5