ČNS Šumperk, 81. aukce

J.Grmela a B.Teplý - 50 let pobočky

Položka 1714
Vyvolávací cena: 500 Kč
Docílená cena: 1 000 Kč

Pátek 9.11.2018, 20:00:00.

Olomouc - pobočka ČNS

J.Grmela a B.Teplý - 50 let pobočky, 1929 - 1979#Ag Šachovaná orlice,nápis a opis/detail gotického arkýře nápis,Sign., Punc, Ag 40 mm, 30 g, BK.28/25B, nákl.82 ks_tém.