ČNS Šumperk, 81. aukce

Vídeň - medaile na podporu uměleckýcj medailí a drobné plastiky

Položka 1763
Vyvolávací cena: 600 Kč
Docílená cena: 4 200 Kč

Pátek 9.11.2018, 20:00:00.

Vídeň - medaile na podporu uměleckýcj medailí a drobné plastiky Dva medailony ženských protrétů proti sobě, 8ádk.něm.psací text 1830 - 1903, Sign.Hejda 1903 Wien, Punc., Ag plaketa 60x100 mm Postř.bronz 28,5 mm_orig.raž.ouško

Zachovalost: 1/-