ČNS Šumperk, 81. aukce

Elizabeth II. - medaile na korunovaci královny v červnu 1953

Položka 1773
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Docílená cena: 4 000 Kč

Pátek 9.11.2018, 20:00:00.

Velká Británie

Elizabeth II. - medaile na korunovaci královny v červnu 1953 Portrét zprava, opis / velký korunovaný znak, opis Sign.E.Monti, Punc.800, Ag 61,5 mm, 97,15 g