Pátek 9.11.2018, 20:00:00.
Velká Británie
Elizabeth II. - medaile na korunovaci královny v červnu 1953 Portrét zprava, opis / velký korunovaný znak, opis Sign.E.Monti, Punc.800, Ag 61,5 mm, 97,15 g