ČNS Šumperk, 81. aukce

Emil Novák - k 75.narozeninám

Položka 1781
Vyvolávací cena: 400 Kč
Docílená cena: 400 Kč

Pátek 9.11.2018, 20:00:00.

Numismatické medaile a ražby numismatiků

Emil Novák - k 75.narozeninám, nar.11.6.1924 - 11.6.1999 Poprsí zprava, opis / znak města, ČNS, Sign.S (Soušek) Punc.999, Ag 35 mm, 19,36 g