ČNS Šumperk, 81. aukce

O.Španiel - Velká medaile na 10 let republiky

Položka 219
Vyvolávací cena: 24 000 Kč
Docílená cena: 29 000 Kč

Pátek 9.11.2018, 20:00:00.

Československo, období 1918 - 1939

O.Španiel - Velká medaile na 10 let republiky, 1928 Sv.Prokop orá s čertem, havíř / český lev, Sv.Václav s rytíři, Sign., Punc., Au 987/1000, 28 mm, 13.94_dr.hr.