Příjem limitů končí:Pátek 9.11.2018, 20:00:00.
Církevní medaile nesignované - křestní
Německo - Sv.Jan Křtitel křtí Krista, opis / 9řádk.něm.nápis (Schwabachem), Nesign., Ag 25 mm, 4,54 g