ČNS Šumperk, 81. aukce

Německo - Frankfurt - XVII.německé spolkové střelby a

Položka 780
Vyvolávací cena: 500 Kč
Docílená cena: 750 Kč

Pátek 9.11.2018, 20:00:00.

Střelecké medaile a odznaky

Německo - Frankfurt - XVII.německé spolkové střelby a zlaté jubileum střeleckého spolku ve Frankfurtu 1912, portrét korunního prince Heinricha zprava, 3řádk.nápis / panorama města, pod ním 5řádk.nápis, dole orel sedící na terči, Sign.Lauer Nuernberg / Korschann, Punc.990, Ag plaketa 32x42 mm, 26,12 g