ČNS Šumperk, 81. aukce - DODRAŽBA

Menší peníz na korunovaci v Miláně

Položka 217
Vyvolávací cena: 28 000 Kč

Sobota 17.11.2018, 20:00:00.

Ferdinand V., 1835 - 1848

Menší peníz na korunovaci v Miláně, září 1838 Portrét, opis / lombardská koruna, nápis, Nesign., Nepunc., Ag 18 mm, P.6/19, M.2586, Ho.3641, Nov.XVIII/G-9a