ČNS Šumperk, 81. aukce - DODRAŽBA

A.Peter - Kutnohorský pamětní groš

Položka 2850
Vyvolávací cena: 80 Kč

Sobota 17.11.2018, 20:00:00.

Kutná Hora

A.Peter - Kutnohorský pamětní groš, b.l. ( 1949 ) Replika Av. groše Václava II. / znak kutnohorských pregéřů, opis, Nesign., Punc., Ag 987, 28 mm, 4.1 g