ČNS Šumperk, 81. aukce - DODRAŽBA

Lerchenau - Ag intronizační medaile

Položka 705
Vyvolávací cena: 6 000 Kč

Sobota 17.11.2018, 20:00:00.

Praha-arcibisk., Alois Josef Schrenk, 1838 - 1849

Lerchenau - Ag intronizační medaile, 1838#Ag Korunovaný znak ve dvojitém českém opisu / 8-řádkový český nápis, Sign., Nepunc., Ag 35 mm, 17.7 g, Don.4670