ČNS Šumperk, 81. aukce - DODRAŽBA

C.Maler - moralizující medaile

Položka 731
Vyvolávací cena: 1 300 Kč

Sobota 17.11.2018, 20:00:00.

Církevní medaile signované

C.Maler - moralizující medaile, 1615 Stojící postava dítěte, citace s Janova evangelia 1615 / 3řádk.nápis v rámečku, sepjaté ruce, opis, 1614 Sign.C.M., Pozlac.Ag, 30 mm, 8.4 g_dr.st. po o. R!

Zachovalost: -1/1-