ČNS Šumperk, 81. aukce - DODRAŽBA

C.Maler - moralizující medaile

Položka 732
Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Sobota 17.11.2018, 20:00:00.

Církevní medaile signované

C.Maler - moralizující medaile, b.l. (cca 1630) Ležící žena pod baldachýnem, nad ní letící andílek, nápis v úseči, opis / v bráně otevřená kniha se zákoníkem, opis Sign.C.M., Pozlac.Ag, 36 mm, 16,07 g_dr.st. po o. R!