ČNS Šumperk, 81. aukce - DODRAŽBA

C.Maler - kněz mezi manželským párem

Položka 733
Vyvolávací cena: 2 200 Kč

Sobota 17.11.2018, 20:00:00.

Církevní medaile signované - svatební

C.Maler - kněz mezi manželským párem, opis / pod Božím okem sepjaté ruce převýšené korunou, opis, Sign., C.M., Pozlac.Ag 42,5 mm 21.78 g_R!