ČNS Šumperk, 82. aukce

Artia - Zdeněk Burián (1905 - 1981)

Položka 1608
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Docílená cena: 1 750 Kč

Pátek 10.5.2019, 20:00:00.

Havelka Luděk, 1941 -

Artia - Zdeněk Burián (1905 - 1981), Ag medaile, b.l. (1984) Portrét zprava, opis/stojící ještěr, Sign., Punc.900, Ag 40 mm, 32,14 g