ČNS Šumperk, 82. aukce

30 let podniku zahraničního obchodu Metalimex 1948 - 1978

Položka 1610
Vyvolávací cena: 440 Kč
Docílená cena: 660 Kč

Pátek 10.5.2019, 20:00:00.

Kolářský Zdeněk, 1931 -

30 let podniku zahraničního obchodu Metalimex 1948 - 1978 Zeměkoule uprostřed symbolů / sloupy vysokého napětí, nápis, opis Sign., Punc., Ag 900, 40 mm, 30.08 g

Zachovalost: proof