ČNS Šumperk, 82. aukce

Krajinská výstava severových. Moravy - Zásluze

Položka 1637
Vyvolávací cena: 1 400 Kč
Docílená cena: 1 800 Kč

Pátek 10.5.2019, 20:00:00.

Příbor

Krajinská výstava severových. Moravy - Zásluze, 1911#Ag Dívka v kroji s košem ovoce, nápis / znak a nápis ve věnci, Nesign. (razil PICHL), Punc, Ag 51 mm, 40.44 g_tém.