ČNS Šumperk, 82. aukce

Sign.JČ - Příbramští betlémáři-živnostenská výstava v Příbrami (2006)

Položka 1638
Vyvolávací cena: 400 Kč
Docílená cena: 600 Kč

Pátek 10.5.2019, 20:00:00.

Příbram

Sign.JČ - Příbramští betlémáři-živnostenská výstava v Příbrami (2006) b.l. (2005), Svatá rodina, opis / znak města, opis, Sign., Punc.925 Patin.Ag 30 mm, 15,08 g, nákl.30 ks_R! tém.