ČNS Šumperk, 82. aukce

Wilhelm II. - medaile k výročí Pruska 1701 - 1871 - 1981

Položka 1670
Vyvolávací cena: 460 Kč
Docílená cena: 460 Kč

Pátek 10.5.2019, 20:00:00.

Německo - BRD

Wilhelm II. - medaile k výročí Pruska 1701 - 1871 - 1981 Portrét mírně zprava, opis / korunovaný pruský znak Nesign., Punc.999, Ag 50 mm, 33,32 g

Zachovalost: proof