ČNS Šumperk, 82. aukce

Hautsch - menší medaile na uherskou korunovaci

Položka 390
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Docílená cena: 6 000 Kč

Pátek 10.5.2019, 20:00:00.

Josef I., 1705 - 1711

Hautsch - menší medaile na uherskou korunovaci, 1687 Poprsí zprava, opis / korunovaný uherský znak, opis, něm.nápis na hr. Nesign., Nepunc., Ag 30 mm, 11.84 g, Nov.X/A-21b, Mo.1199, Ho.2394_R!