Pátek 10.5.2019, 20:00:00.
I.B.Pichl - návštěva Strakovy akademie v Praze, 1901 Poprsí zprava ve věnci / 9-řádkový latinský nápis, Sign., Punc.900, Ag 34 mm, 13,124 g