ČNS Šumperk, 82. aukce

N.Bachrach - mezinárodní výstava ve Vídni

Položka 441
Vyvolávací cena: 13 000 Kč
Docílená cena: 13 000 Kč

Pátek 10.5.2019, 20:00:00.

Arcivévoda František Ferdinand, 1863 - 1914

N.Bachrach - mezinárodní výstava ve Vídni, 1894#Ag Poprsí mírně zprava, opis / alegorie záchranné činnosti, 2řádk.nápis v úseči, opis, Sign., Punc. Ag 65 mm, 118,44 g